Настроювання і рішення проблем, пов'язаних з екраном

Користувачі мають право настроювати і видаляти значки на робочому столі. Якщо у користувачів є дозвіл для завантаження і видалення драйверів пристроїв, вони можуть також встановлювати і тестувати драйвери відеокарт. У Windows XP Professional також дозволена динамічна зміна роздільністі екрана без перезавантаження системи і підтримка систем з декількома моніторами.

 Настроювання екрана і робочого столу

Для перегляду чи зміни властивостей робочого столу в Панелі управління (Панель управления або Control Panel) натисніть категорію Оформлення і теми (Оформление и темы або Appearance And Themes), а потім — Екран (Экран або Display). Вкладки діалогового вікна Властивості: Екран (Свойства: Экран або Display Properties) (рис. 2.1) описані в таблиці 2.1.

Настроювання управління електроживлення

У Windows XP Professional передбачені можливості, що дозволяють операційній системі управляти живленням вашого комп'ютера і пристроїв, підключених до нього. Управління живленням у Windows XP Professional має на увазі управління електроживленням системи, пристроїв, процесорів, системні події і управління батареями.

 Настроювання параметрів електроживлення

Компонент Електроживлення (Электропитание або Power Options) у Windows XP Professional дозволяє відключити електроживлення монітора, жорсткого диска чи установити режим чекання для вашого комп'ютера. Для настроювання параметрів електроживлення відкрийте Панель управління (Панель управления або Control Panel), натисніть категорию Продуктивність і обслуговування (Производительность и обслуживание або Performance And Maintenance), потім натисніть значок Електроживлення (Электропитание або Power Options). Відкриється діалогове вікно Властивості: Електроживлення (Свойства: Электропитание або Power Options Properties), де можна настроїти параметри електроживлення (рис. 2.5).

Настроювання параметрів операційної системи

Для настроювання параметрів операційної системи ви використовуєте окремі компоненти Панелі управління (Панель управления або Control Panel). Компонент Система (System), за допомогою якого ви настроююте параметри операційної системи, впливає на робоче середовище операційної системи незалежно від того, який користувач підключений до комп'ютера.

 Настроювання параметрів швидкодії (Настройка параметров быстродействия)

Для настроювання параметрів швидкодії відкрийте Панель управління(Панель управления або Control Panel) і натисніть Продуктивність і обслуговування (Производительность и обслуживание або Performance And Maintenance). Для перегляду встановлених параметрів швидкодії у вікні Продуктивність і обслуговування (Производительность и обслуживание або Performance And Maintenance) натисніть значок Система (System) і перейдіть на вкладку Додатково (Дополнительно або Advanced). Параметри на вкладці Додатково (Дополнительно або Advanced) діалогового вікна властивостей системи дозволяють вам настроїти параметри швидкодії, профілі користувачів, параметри завантаження і оновлення, змінні середовища і параметри звіту про помилки (рис. 2.7)