Стандартна панель інструментів

У Visual Basic Express Edition міститься велика кількість панелей інструментів для налагодження і запуску програм, завдання розташування елементів на формі і багато чого іншого. Познайомимося із стандартною панеллю інструментів, яка використовується в усіх режимах роботи.

Примітка

Якщо за зовнішнім виглядом кнопки ви не можете визначити її призначення, наведіть курсор миші на кнопку. При цьому під курсором з'явиться спливаюча підказка з її найменуванням.

За замовчуванням в головному вікні програми Visual Basic завжди присутня стандартна панель інструментів, якщо тільки ви не видалили її з екрану.

Якщо для роботи необхідна стандартна панель інструментів, виберіть у підменю Toolbars (Панели инструментов) меню View (Вид) команду Standard (Стандартная).

Після установки стандартна панель інструментів розміщується у верхній частині головного вікна, але вона, як і всі інші панелі інструментів, може переміщатися в будь-яке місце екрану. Для цього встановіть курсор миші в будь-яке вільне від кнопок місце на панелі інструментів, натисніть кнопку миші і, не відпускаючи її, перемістіть панель на нове місце.