Дискові розділи

Програма встановлення Windows XP Professional сканує жорсткий диск, щоб визначити його поточну конфігурацію. Програма встановлення дозволяє встановити Windows XP Professional на існуючому розділі або створити новий розділ.

 Новий розділ чи існуючий розділ

 У залежності від конфігурації жорсткого диска, під час встановлення виконайте одну з перерахованих далі дій:

  •  Якщо жорсткий диск не розбитий на розділи, створіть новий розділ необхідного розміру для Windows XP Professional.
  •  Якщо жорсткий диск розбитий на розділи, один із яких достатнього обсягу, використовуйте цей розділ для встановлення Windows XP Professional. При цьому всі дані такого розділу можуть бути втрачені.
  •  Якщо ні один з існуючих розділів не підходить для встановлення Windows XP Professional, потрібно видалити деякі розділи і використати простір, що вивільнився, для створення розділу на якому буде встановлено Windows XP Professional
  •  Хоча у вас є можливість використовувати програму встановлення для створення інших розділів, необхідно створити і задати розмір лише того розділу, де буде знаходитися Windows XP Professional. Після встановлення Windows XP Professional, використовуйте службовий компонент Керування дисками (Disk Management), щоб розбити вільний простір на розділи чи логічні диски.
  • Microsoft рекомендує встановлювати Windows XP Professional у розділ обсягом не менш ніж 1,5 Гбайт. Хоча Windows XP Professional вимагає менший обсяг дискового простору для встановлення, обсяг, що рекомендується, дозволить встановлювати в майбутньому оновлення Windows XP Professional, інструментальні засоби або інші необхідні програми.