BabyType 2000

Клавіатурний тренажер BabyType 2000

Розробник: Дока

Видавець: Дока

Рік виходу 2000

Розмір: 8,80 МБ

Системні вимоги: Pentium 90, 16 Мб ОЗУ, Windows 95/98 / NT, CD-ROM (2х), SVGA-відеокарта, 16-бітна звукова плата, маніпулятор "миша".

Основні характеристики: навчання роботі зі стандартними розкладками клавіатури для чотирьох мов - російської, англійської, німецької, французької та шести мовних зон - американської QWERTY (шість перших букв у верхньому ряду), англійської QWERTY, німецької QWERTZ, французької AZERTY, швейцарської QWERTZ, російської ЙЦУКЕН ,

Опис продукту:

Перша версія цього продукту вийшла ще в 1993 році і широко розійшлася піратським способом серед користувачів персональних комп'ютерів. Потім вона допрацьовувалася і ускладнювалася і, нарешті, вийшла на CD-ROM диску.

За допомогою цієї програми можна навчитися друкувати на клавіатурі "наосліп" десятьма пальцями. Відповідність пальців і натискаються ними клавіші клавіатури, включаючи малі, великі літери, цифри і спеціальні символи, показані в меню "Демонстрація". Коли обраний тип вашої клавіатури, рівень - літери для тренування, можна приступати безпосередньо до тренуванні, натиснувши кнопку "Старт". Виконання вправ схоже на гру, під час якої необхідно забезпечити безпечне пересування забавного персонажа на ім'я BabyType серед різноманітних пейзажів. Його переслідують неймовірні чудовиська і механізми, від яких можна врятуватися тільки з вашою допомогою. Для цього необхідно прибрати букви, що знаходяться на його шляху, правильно друкуючи їх на клавіатурі.

Швидкість монстрів, що переслідують героя залежить від вашої середньої швидкості друку. Чим швидше ви друкуєте, тим швидше рухається чудовисько-переслідувач. Таким чином, Babytype підлаштовується під ваші персональні характеристики. Програма постійно робить підказки, підсвічуючи на клавіатурі потрібні клавіші. Після того, як ви успішно пройдете задану послідовність екранів, програма додасть новий символ, видавши відповідне повідомлення. Якщо не перевищити допустимий для даного рівня кількість помилок (індикаторна смуга дійде до кінця вікна), гра закінчиться. Після цього програма покаже вам таблицю рекордів з десятьма кращими результатами. Там же можна оцінити свою швидкість друку в символах за хвилину і відсоток помилок.

Резюме:

Якщо ви дійсно хочете навчитися друкувати "наосліп", то цей компакт-диск надасть вам неоціненну допомогу. Приділяючи кілька хвилин в день тренувань, вже в короткі терміни можна отримати результат, що не вивчаючи численні підручники. Інтерфейс програми дуже простий і зрозумілий для користувача будь-якого рівня, а головний учитель BabyType і його переслідувачі - монстри змусять вас не раз посміхнутися, настільки забавні їх дії.

Завантажити BabyType 2000