Проектна діяльність. Створення сайту "Гороскоп"

Всім привіт!

Ми з вами познайомилися з основами мови розмітки гіпертексту. Настав час використати ці знання на практиці! Давайте спробуємо створити простий багатосторінковий сайт "Гороскоп на рік". Для цього потрібно буде створити 13 окремих веб сторінок (головна сторінка та 12 сторінок з відповідними знаками зодіаку).

Бажаю успіхів!

Хід виконання роботи:

1. Створити структуру папок на власному ПК. Основна папка: horoscope_surname, в ній дві папки: images та pages;

2. Використовуючи можливості пошуку в мережі, знайти та зберегти до папки images 12 зображень знаків зодіаку (я пропоную шукати зображення одного стилю з прозорим фоном, з розширенням *.png)

3. Створити в основній папці веб сторінку з назвою index.html (головна сторінка). У створеній веб сторінці задати таблицю розміром 3 стовпчики на 4 рядочки, без рамки, шириною на всю сторінку (100%), кожний стовпчик повинен мати розмір у 33% від ширини таблиці. В кожну комірку таблиці помістити назву знаку зодіаку, його межі та відповідне зображення (розмір зображення задаємо використовуючи можливості HTML, щоб вони були однаковими). 

4. Створити у папці pages 12 окремих веб сторінок для кожного знаку зодіаку. Всі сторінки оформити у одному стилі на власний смак. Сторінка має містити назву знаку зодіаку, часові рамки цього знаку, його зображення та прогноз на 2020 рік. (прогноз шукаємо в мережі).

5. Пов'язуємо назву знаку та його зображення на головній сторінці з відповідною сторінкою за допомогою гіперпосиланнь.

6. Обов'язково, якщо використовуєте інформацію зі сторонніх джерел, вказуємо першоджерело!

7. Заархівувати папку зі створеним веб сайтом та надіслати на перевірку, використовуючи E-mail!